2. |
  3. 12 °C
  4. |

Huligánok Kupa teremlabdarúgó torna

Hét csapat részvételével Huligánok Kupát rendeztek a tiszaalpári általános iskola tornatermében.

Első alkalommal rendezte meg a Huligánok SBC csapata a Huligánok Kupát, azzal a céllal, hogy a téli időszakban is játék lehetőséget biztosítsanak a megye valamelyik osztályában játszó labdarúgóknak, csak úgy, mint az egyesületekben nem játszó, de a labdarúgást szerető játékosoknak. Nem csak Tiszaalpárról, de a környező településekről is neveztek a kupára. A helyezéseket 2X12 perces körmérkőzéseken döntötték el. A csapatok változatos, küzdelmes mérkőzéseket vívtak egymással.

Az első helyen a MATIC végzett, második lett az Ördögök csapata, harmadik pedig a Mono-pool. A gólkirályi címet Kulmann Attila (MATIC) szerezte meg tizenöt találattal. A legjobb kapusnak Magyar Imrét (MATIC), a legjobb játékosnak Fogas Pétert (Andritz) választották.