2. |
  3. 11 °C
  4. |

Kiskunfélegyháziak nyerték az emléktornát

Negyedik alkalommal rendezte meg a Lakiteleki Torna Egylet az Anka Balázs emléktornát, U 16-os labdarúgó számára.

Három csapat küzdött a helyezésekért, a hazaiakon kívül a Kiskunfélegyházi HTK és Jászszentlászló. A csapatokat Szentirmay Tamás elnök köszöntötte és Kiss Anita polgármester is szólt a játékosokhoz. Sajnálatos módon Anka Balázs özvegye nem tudott jelen lenni, de egy üzenetet küldött a csapatoknak. J és sportszerű játékot kívánt. Ott volt a tornán, és végig nézte a mérkőzéseket ifj. Anka Balázs.

Az első meccsen a KHTK játszott a Jászszentlászlóval és az utóbbi csapat győzött 1–0-ra. A második találkozón a lakitelekiek mérkőztek meg a jászszentlászlóiakkal, és 2–0 lett a végeredmény. A harmadik mérkőzésen a kiskunfélegyháziak bizonyultak jobbnak 2–0 arányban a lakitelekieknél, így ők nyerték meg a kupát. A második helyen a hazai, míg a harmadikon a jászszentlászlói csapat végzett. Az érmeket ifj. Anka Balázs, és Szentirmay Tamás adták át. A torna befejeztével ebéddel látta vendégül az egyesület a játékosokat és edzőiket.