2. |
  3. 6 °C
  4. |

Kovács László remek formában védett

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának 11. fordulójában a Vasutas SK csapatához utazott a Lakitelek. A hazaiak kitűnőn védő kapusának, Kovács Lászlónak köszönhették az, hogy nem született nagyobb arányú vendég győzelem.

Korai, 5. percben született góllal kezdett a Lakitelek, amikor is Farkas Márk fejelt kapura, de a labda Keléről pattant a hálóba (öngól) 0:1. Az első félidő befejezése előtt Erős Gergő rúgott hatalmas gólt 0:2. A második játékrészben sorra vezette a támadásait a vendégcsapat, de a remekül védő Kovács László mindent hárított. Több ziccernek látszó helyzetben is megőrizte góltól a kapuját. Neki köszönhető az, hogy nem született nagyobb arányú lakiteleki győzelem.

Vasutas SK–Lakitelek 0:2 (0:2)

Kiskunfélegyháza, 50 néző. Vezette: Borsós (Csire, Korsós)

Vasutas SK: Kovács L. – Szűcs (Abonyi), Pánczél, Fekete (Grósz), Vízhánó (Seres), Virág, Homoki-Szabó, Varga, Kele, Makai, Rutai. Játékos-edző: Grósz Gábor

Lakitelek: Balogh – ifj. Sáfár, Kertész, Győri, Hencz, Erős (Illés), Subicz), Huber, Kovács L. (Kasza), Farkas, Tamásy K. (Harabula). Edző: Sáfár Sándor

Gólszerző: Kele (öngól 5.), Erős 40. Kiállítva: Sáfár 90. Ifjúsági eredmény: 0–4