2. |
  3. 14 °C
  4. |

Döntetlent játszott a Tiszakécske az Újpest ellen

Lejátszotta idei első edzőmérkőzését Budapesten, a Duna Aszfalt Tiszakécske LC NB. II-es labdarúgó csapata. Az ellenfél nem volt más, mint az Újpest NB. I-es gárdája. Az eredmény döntetlen lett.

Négy új játékost is kipróbált az Újpest ellen Virágh Ferenc vezetőedző. Temesvári Attila, Farkas Norbert, Máté János, Lukács Dániel először húzott kécskei mezt magára. Az első félidőben a Molnár M. – Erdélyi, Temesvári, Preklet, Farkas N. – Luk ács, Tölgyesi, Horvát A., Szabó D. – Batizi-Pócsi, Zádori tizenegy kezdett. Az első találatot az Újpest szerezte, de a 18. percben Tölgyesi egyenlített. Még a félidő befejezése előtt ismét vezetést szerzett a fővárosi csapat. A második játékrészben jelentős változást hajtott végre Virágh Ferenc. Ekkor az alábbi játékosokkal álltak fel: Varga Á. – Oláh, Temesvári, Preklet, Sváb – Tímári, Szuhodovszki, Kocsis, Kirschner – Gréczi, Máté D. A 46. percben Máté első labdaérintése gólt eredményezett 2–2. Az első osztályban szereplő csapat harmadszorra is megszerezte a vezetést, de a tiszakécskeiek közül ezúttal Kirchner egyenlített, a 85. percben. A hátralévő időben a győzelmet is megszerezhette volna a tiszakécskei csapat, de egy nagy helyzet kimaradt. A döntetlen szép eredmény, és örvendetes, hogy a tiszakécskei gárda ezúttal háromszor tudta bevenni az ellenfél hálóját.