Hatalmas élmény volt a zenekar számára, hogy az Eötvös-napok rendezvénysorozat keretében koncertet adhatott a Lakiteleki Eötvös Loránd Általános Iskolában! Bár a kezdéskor az égiek megtréfálták a csapatot és elkezdett csöpögni az eső, a közönséget ez egyáltalán nem riasztotta el. Amikor a zenekar rázendített, még a nap is kisütött – mintha a dallamok elűzték volna a felhőket!
A gyerekek fantasztikus hangulatot teremtettek:
Először szépen körbeülték a zenészeket, ámulva figyelve a hangszereket, aztán a ritmus magával ragadta őket, és egyre többen perdültek táncra. A végén pedig már a pedagógusok is velük együtt ropták! A zenekar szívből köszöni a meghívást, valamint a rendkívül kedves fogadtatást! Igazi örömzenélés volt, remélik, hogy hamarosan újra találkoznak a közönséggel!


